Vadovų grupes vedame du kartus per metus - nuo vasario ir nuo rugsėjo

Socialinių paslaugų įstaigų ir padalinių vadovų grupė

Tai konsultacinis procesas skirtas socialinių paslaugų srityje dirbantiems vadovams iš skirtingų organizacijų, nukreiptas į kokybišką profesinį augimą.

Ši grupė tai erdvė:

 • Geriau pažinti, koks esate vadovas/-ė, kokie jūsų veikimo būdai jums padeda ar kliudo kasdieniniame darbe

 • Skirti laiko sau. Suprasti kas jus "pakrauna ir iškrauna", kaip atstatote savo vidinius resursus, išlaikote ribas

 • Stiprinti vadovavimo kompetencijas. Išsigryninti savo darbo principus, naudojamus vadovavimo įrankius bei įgyti naujų

 • Gauti įžvalgų apie save, savo santykį su kitais, savo vaidmenį, įtaką organizacijoje

 • Nagrinėti aktualias darbines situacijas saugioje aplinkoje, pasitikrinti savo idėjas apie norimus įgyvendinti pokyčius

 • Gauti palaikymą nepopuliarių sprendimų metu, išgirsti kitų įmonių praktikas

Apie supervizijos grupę skaitykite šiame puslapyje, o žemiau rasite, kas svarbu būtent šiai, socialinių paslaugų įstaigų ir padalinių vadovų, grupei.

Organizaciniai aspektai:

 • Grupės startuoja vasario ir rugsėjo mėnesiais

 • 7 susitikimai, iš viso 14 valandų

 • Susitinkame kas antrą savaitę, reguliariai nustatytu laiku

 • Artėjant susitikimams, elektroniniu paštu gausite nuorodą prisijungimui zoom platformoje

 • Kaina 350 Eur

Registruokitės čia, užpildydami trumpą anketą, kuri padės mums geriau pasirengti susitikimui. Užpildžius anketą, atsiųsime jums sąskaitą apmokėjimui. Vieta grupėje būtų garantuojama po apmokėjimo. Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės!

Laukiame prisijungiant!

Viltarė ir Miglė

Atsiliepimai

HR supervizijos ne tik padengė mano turėtus lūkesčius (turėti HR bendruomenę su kuria gali pasitarti, pasimokyti, kur kitam suprantami tavo iššūkiai), bet ir juos gerokai pranoko. Prisidėjo ir didesnis savęs pažinimas, ir HR rolės ribų ir galios suvokimas, papildžiau savo HR įrankių dėžutę. Visa tai vyko saugioje, konfidenciolioje aplinkoje, su skirtingų patirčių („background‘ų“) žmonėmis, nešališkais žvilgsniais, kas manau suteikė susitikimams dar papildomos kokybės. Viltarės ir Miglės profesionalumas, ribų laikymasis, švelnus, bet struktūruotas vedimas, grupės ir jos poreikių jautimas – tai kas lydėjo kiekvieną susitikimą. Galiausiai, ši grupė buvo naudinga tiek profesiškai, tiek asmeniškai. Esu labai dėkinga. Ačiū!”

- Anželika Juodokienė

”HR supervizijos kaip HR kompetencijų augimo ir atradimų (!) programa išpildė lūkesčius su kaupu ir per kraštus gerąja prasme. Atidžiai renkuosi HR srities ugdymo dalykus ir absoliučiai džiaugiuosi šių sesijų giluminėmis situacijų analizėmis, best practices dalinimusi, sėkmių ir nesėkmių istorijomis, pažintimis su pasikausčiusiais HR specialistais Lietuvoje, bei konkrečiomis metodikomis, kurias galima panaudoti jau šiandien dirbant su vadovais bei kuriant HR procesus įmonės viduje. Tam, kad visa tai įvyktų, labai svarbu grupės aplinka. Mūsų atveju Viltarė ir Miglė meistriškai suvaldė grupės dinamiką, kas leido grupei visapusiškai įsitraukti ir labai atvirai prieiti prie įvairių HR žmonėms kylančių temų. Ačiū!”

- Monika Paškauskaitė