2023 vasaris - 2023 gegužė

Tech lead'ų supervizijos grupė

Tai konsultacinis procesas skirtas aukštos kompetencijos specialistams, kurie ugdo kitus žmones, priima techninius sprendimus ir t.t., tačiau nėra komandų vadovai. Į grupę kviečiame skirtingų organizacijų žmones.

Apie supervizijos grupę skaitykite šiame puslapyje, o žemiau rasite, kas svarbu būtent šiai, tech lead, grupei.

Organizaciniai aspektai:

  • Susitiksime 2023 vasarį - 2023 gegužę

  • 8 susitikimai, iš viso 24 valandos

  • Kas antrą antradienį, 16-19 val.

  • Artėjant susitikimui, elektroniniu paštu gausite nuorodą prisijungimui zoom platformoje

  • Kaina 1000 Eur (800 Eur, jei moka individualus asmuo)

Registruokitės čia, užpildydami trumpą anketą, kuri padės mums geriau pasirengti susitikimui. Užpildžius anketą, atsiųsime jums sąskaitą apmokėjimui. Vieta grupėje būtų garantuojama po apmokėjimo. Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės!

Laukiame prisijungiant!

Viltarė ir Miglė

Atsiliepimai

HR supervizijos ne tik padengė mano turėtus lūkesčius (turėti HR bendruomenę su kuria gali pasitarti, pasimokyti, kur kitam suprantami tavo iššūkiai), bet ir juos gerokai pranoko. Prisidėjo ir didesnis savęs pažinimas, ir HR rolės ribų ir galios suvokimas, papildžiau savo HR įrankių dėžutę. Visa tai vyko saugioje, konfidenciolioje aplinkoje, su skirtingų patirčių („background‘ų“) žmonėmis, nešališkais žvilgsniais, kas manau suteikė susitikimams dar papildomos kokybės. Viltarės ir Miglės profesionalumas, ribų laikymasis, švelnus, bet struktūruotas vedimas, grupės ir jos poreikių jautimas – tai kas lydėjo kiekvieną susitikimą. Galiausiai, ši grupė buvo naudinga tiek profesiškai, tiek asmeniškai. Esu labai dėkinga. Ačiū!”

- Anželika Juodokienė

”HR supervizijos kaip HR kompetencijų augimo ir atradimų (!) programa išpildė lūkesčius su kaupu ir per kraštus gerąja prasme. Atidžiai renkuosi HR srities ugdymo dalykus ir absoliučiai džiaugiuosi šių sesijų giluminėmis situacijų analizėmis, best practices dalinimusi, sėkmių ir nesėkmių istorijomis, pažintimis su pasikausčiusiais HR specialistais Lietuvoje, bei konkrečiomis metodikomis, kurias galima panaudoti jau šiandien dirbant su vadovais bei kuriant HR procesus įmonės viduje. Tam, kad visa tai įvyktų, labai svarbu grupės aplinka. Mūsų atveju Viltarė ir Miglė meistriškai suvaldė grupės dinamiką, kas leido grupei visapusiškai įsitraukti ir labai atvirai prieiti prie įvairių HR žmonėms kylančių temų. Ačiū!”

- Monika Paškauskaitė